چرا وبسایت قدر

امروزه هجمه وسیعی علیه انقلاب اسلامی و همینطور علیه جهان اسلام علی الخصوص جهان تیشع وجود دارد. وبسایت قدر یکی از پرتلاش ترین وبسایت ها، در راستای پر کردن خلأ های فرهنگی است. و همیشه در تلاش است که با تشخیص نیاز های موجود ، بهترین فضا را برای رفع آن نیاز، آمده و مهیا کند.

در میدان مبازه فرهنگی، تحقیق و جستجو درباره شبهات و علوم پایه، یک طرف قضیه است. طرف دیگر قضیه ، مهیا بودن فضایی برای ارتباط، فرد محقق با فرد جویای علم و درگیر شبهات. است که اهمیت آن نیز بر همگان روشن است.

وبسایت قدر همیشه سعی داشته که یک جامعه و انجمن قوی از محقیقن ، فعالین و دغدغه مندان در عرصه اسلام و انقلاب تشکیل دهد. تا اینکه این جامعه بتواند با کمک یگدیگر خلأ ها را پر کند.

تیم قدر

برای رسیدن به هدفی که در بالا توضیح دادیم، ما نیاز به افراد پرتلاش برای بخش های مختلف سایت داریم . افرادی که از چالش حراسی نداشته باشند و عاشق یادگیری مطالب جدید باشند همین سه فاکتور کافیست که شما جزئی از وبسایت قدر باشید .

همکاری در تولید محتوا و پاسخگویی به سوالات

مهمترین همکاری با وبسایت قدر ، تولید مقالات آموزشی و پاسخگویی به مطالب است. همیشه افرادی هستند که در زمینه های محتلف سوالاتی دارند و در بخش بحث و گفتگو آنرا مطرح میکنند. بهترین یاری شما، پاسخگویی به سوالات سایر کاربران است.

همچنین اگر در زمینه ای تحقیق کرده اید و به نتیجه ای منطقی و قابل ارائه رسیده اید، میتواند ، مقاله خود انتشار دهید ، تا کمکی به جامعه علمی کرده باشید.

همچنین اگر شاهد رویداد و یا اخباری هستید ، و فکر میکنید میتوانید آنرا انتشار دهید . بسادگی میتوانید از طریق پنل کابری خودتان ، اقدام به انتشار خبر کنید.

همکاری در بخش فنی و طراحی

ما در وبسایت قدر همیشه در حال توسعه نرم افزار و بهبود رابط کاربری هستیم . لذا اگر شما طراح و گرافیست هستید و روحیه همکاری دارید، میتوانید در بهبود رابط کابری (Ui) و تجربه کاربری (Ux)، وبسایت قدر با ما همکاری کنید و در اجر معنوی و مادی سهیم باشید.

از طرفی اگر شما مسط به برنامه نویسی وب یا موبایل هستید (هر چند سظح پایین) ، ما با آغوش باز پذیرای شما هستیم.